Margonin, 24.10.2019 r.

OGŁOSZENIE

Ankietyzacja w ramach opracowania
„Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Margonin na lata 2019-2029”

 

Konieczność uchwalenia strategii przez samorząd terytorialny wynika wprost z ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej, ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju.

Strategia rozwiązywania problemów społecznych jest ważnym elementem prowadzenia skutecznej polityki społecznej, ukierunkowanej na działania lokalne, umożliwiające szybkie i trafne rozpoznanie sytuacji społecznej mieszkańców naszej Gminy.

W związku z tym, uprzejmie informujemy, że od dnia 24.10.2019 r. do 14.11.2019 r. wszyscy zainteresowani mieszkańcy Gminy Margonin mogą wziąć udział w badaniu ankietowym, którego celem jest zdiagnozowanie sytuacji społecznej Gminy. Państwa odpowiedzi pozwolą nam również określić działania, które należy podjąć w celu poprawy jakości życia mieszkańców.

Ankieta dostępna będzie w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Margoninie oraz w Urzędzie Gminy i Miasta Margonin i na stronie internetowej http://mgops.margonin.pl w zakładce: Aktualności

Wypełnione formularze można przekazać bezpośrednio w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Margoninie bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dziękujemy za udział w badaniu.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Margoninie

ul. Kazimierza Jankowskiego 4

64-830 Margonin

tel.: 67 28 46 200

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.